Kontakta oss

Är du nyfiken på hur Språkprojektet kan hjälpa din kommun att lyfta lärandet i era skolor? Kontakta vårt nya team i Finland!

Redan med i Språkprojektet?
Har du frågor om användning eller behöver hjälp med att komma igång?
Kontakta oss så hjälper vi dig!

PR/Media

pr@studi.se

Samarbetsförfrågningar

Kontakta oss

Maria Henriksson

Kommunansvarig Östra & Mellersta Sverige

+46791003372

maria.henriksson@studi.se

Stefan Eriksson

Kommunansvarig Väst (Gbg)

+46766230749

Stefan@studi.se

Helena Dahlin

Projektledare Implementering Stockholm & Norra Sverige

+46791000117

helena.dahlin@studi.se

Per Hallman

Implementering & support

+46791008009

per.hallman@studi.se

Fredrik Cornmark

Projektledare Implementering - Region Öst

+46791000068

fredrik@studi.se

Anna Kraft

VD

+46722140482

anna@studi.se

Maria Måsén

Kommunansvarig Syd (Malmö)

+46791000157

maria.masen@studi.se

Fredrik Hermansson

Projektledare Implementering Väst (Gbg)

+46791003384

fredrik.hermansson@studi.se

Bengt Liljeros

Projektledare Implementering Östra & Mellersta Sverige

+46791000443

bengt@studi.se

Erika Heineman

Projektledare Event

+46703471462

erika@studi.se

Isabel González Miranda

Projektledare Implementering Syd (Malmö)

+46791010053

isabel@studi.se

Jenny Fagerberg

Kommunansvarig

+46791003339

jenny@studi.se

Sofia Demetriades

Kommunansvarig

+46791006638

sofia@studi.se

Stockholm

Studi Sverige AB (Svb)
Box 7527
103 92 Stockholm
Besöksadress:
Saltmätargatan 19

Göteborg

Studi Sverige AB (Svb)
c/o Brewhouse
412 51 Göteborg
Besöksadress:
Åvägen 24

Malmö

Studi Sverige AB (Svb)
c/o Media Evolution City
21174 Malmö
Besöksadress:
Stora Varvsgatan 11